Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Fenntartható jövőt szeretne alakítani?

Mi, a Hydro, 34 ezer ember globális családja vagyunk, az alumínium, az energia, a fém-újrahasznosítás, az akkumulátorok és a megújuló energiaforrások piaci szegmenseinek széles skálájában való jelenlétünkkel egyedülálló tudást és hozzáértést kínálunk.

Büszkék vagyunk a történelmünkre, és elkötelezettek vagyunk amellett, hogy a természeti erőforrások innovatív termékek és megoldások fejlesztésével vezető szerepet vállaljunk a fenntartható jövő alakításában. Ennek során őszintén hisszük, hogy a haladásban az Emberiség a legfontosabb tényező.

Kattints ide, hogy felfelfedezd a világunkat és működésünket

Gépkezelő

A feladatról:

  • Alumínium termékek szállítása, gyártása és csomagolása utasítások alapján.
  • Termeléstámogató feladatok ellátása.
  • Ellenőrző mérések elvégzése és dokumentálása.

Amit várunk:

  • 8 általános
  • Minimum 1 év termelési vagy megmunkálási területen szerzett tapasztalat
  • Három (5+2) és folyamatos (6+2) műszak vállalása.
  • Targonca és darus jogosítvány előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Alapbér
  • Cafetéria
  • 13. havi bér
  • Negyedéves jutalom
  • Karácsonyi juttatás
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Útiköltség támogatás

Kérdés esetén hívja az alábbi telefonszámot: 06 30 445 1108.

A Hydro Extrusions a világ egyik vezetője alumíniumextrudálási üzletágban, 40 országban mintegy 100 gyártóüzemmel rendelkezik, és 20 ezer embert foglalkoztat. A helyi szakértelem, a globális hálózat és a páratlan F+K képességek egyedülálló kombinációjával a szabványos profiloktól kezdve a magas szintű fejlesztésig és gyártásig szinte mindent kínálunk számos iparág számára.

A Hydro a természeti erőforrásokat 1905 óta alakítja minőségi termékekké egyének és vállalkozások számára, elsődleges szempontként kezelve a jó és biztonságos munkahelyek megteremtését 34 ezer alkalmazott számára több mint 140 helyszínen.

A Hydro elkötelezett amellett, hogy vezető szerepet vállaljon a fenntartható jövő alakításában, ezáltal élhetőbb társadalmat hozzon létre a természeti erőforrások kihasználásával, hogy termékeket és megoldásokat fejlesszen a meghatározó iparágak számára, és mindezt innovatív és hatékony módszerekkel.

Hirdetés kezdete:  2021.07.18.
Hely:

Székesfehérvár, HU

Szervezet:  Components 74 Shift A
Üzleti terület:  Extruded Solutions(EXSO)
Jogi személy:  Hydro Extrusion Hungary Kft
Foglalkoztatás formája:  Állandó foglalkoztatott