Betöltés...
Állásajánlat megosztása
Szívesen hozzátenne és formálná a történetünket személyiségével, szakértelmével és ambíciójával? A Hydro egy 35 000 főt foglalkoztató, globális család, amely kitermeli, előállítja, formálja és újrahasznosítja a világ legrugalmasabb és legfenntarthatóbb fémét, az innováció és felhasználási módok végtelen tárháza révén. Ide kattintva többet is megtudhat a Hydro cégről és műveleteinkről.

Csomagolóanyag koordinátor

Felelősség:

  • Components gyáregység teljes körű csomagolóanyag ellátása
  • Információáramlás optimalizálása a termeléstervezés, termelés,  a desk sales, vevők, beszállítók között.
  • Biztosítani, hogy a kellő időben rendelkezésre álljon az alapanyag.
  • Belső logisztikai projektekben való részvétel
  • Raktározási szervezési feladatok (elsősoran 116-os raktár)
  • Jelenteni minden olyan eseményt amely veszélyezteti a kiszállításokat.

Fő feladatok:

  • Egyutas és visszaforgó göngyölegek rendelése, rendelések nyomonkövetése
  • Vevői portal kezelés göngyöleg szempontból
  • Optimális göngyöleg szintek kialakítása és fenntartása.
  • Jelenteni a kiszállításokat veszélyeztető eseményeket
  • Időszakos csomagolónyag megszervezése és abban aktív részvétel
  • Aktív együttműködés a termeléstervezéssel és a Desk Sales szervezettel.
  • Egyedi megrendelések, különleges vevő igények felügyelete.
  • Költség kontroll.
  • Munkáját a vállalat minőségrendszerének, környezetközpontú és munkavédelmi (munkaegészségügyi és munkabiztonsági) irányítási rendszerének részét képező, a munkájához kapcsolódó eljárásutasítások, dokumentált folyamatok betartásával végzi.
  • Köteles a fentieken kívül vezetőjének utasítására minden olyan feladatot végrehajtani, ami a szervezeti egység munkájának szükségszerűségéből adódik, és amely nem ellenkezik a hatályos jogszabályokkal, valamint a társasági előírásokkal.
  • Területspecifikus vevői követelmények ismerete és betartása.
  • Logisztikai-raktározási szabványok kialakítása, ellenőrzése
  • Raktározási folyamatok koordinálás

Ismeret, jártasság, gyakorlat

  • Legalább középfokú végzettség és termelési területen vagy hasonló munkakörben szerzett min. 1-3 év tapasztalat. Felsőfokú végzettség előny
  • A tervezési módszerek és a rendszer ismerete
  • Angol nyelv ismerete kommunikációs szinten
  • A termékek, technológiák, alapanyagok és a vállalati programok ismerete.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Hirdetés kezdete:  2021.01.08.
Hely:

Székesfehérvár, HU

Szervezet:  Production Planning (Components)
Üzleti terület:  Extruded Solutions(EXSO)
Jogi személy:  Hydro Extrusion Hungary Kft
Foglalkoztatás formája:  Állandó foglalkoztatott