Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Fenntartható jövőt szeretne alakítani?

Mi, a Hydro, 34 ezer ember globális családja vagyunk, az alumínium, az energia, a fém-újrahasznosítás, az akkumulátorok és a megújuló energiaforrások piaci szegmenseinek széles skálájában való jelenlétünkkel egyedülálló tudást és hozzáértést kínálunk.

Büszkék vagyunk a történelmünkre, és elkötelezettek vagyunk amellett, hogy a természeti erőforrások innovatív termékek és megoldások fejlesztésével vezető szerepet vállaljunk a fenntartható jövő alakításában. Ennek során őszintén hisszük, hogy a haladásban az Emberiség a legfontosabb tényező.

Kattints ide, hogy felfelfedezd a világunkat és működésünket

Előmunkás

Fő feladatok:

  • Az aktuális műszak részére, és a következő műszak indításához a termelési tervben meghatározott aznapi termeléshez szükséges eszközök és minden más erőforrás biztosítása.
  • Gyártási dokumentumok alapján a napi termelési adatok rendszerben való rögzítése, korrigálása, a szükséges dokumentumok előállítása.
  • Emberi erőforrások elosztása műszak elején a skill matrix alapján, a gyártási és kiszállítási terv figyelembe vételével.
  • Visszaigazolt rendelések gyártásának tételes nyomonkövetése, az aktuális helyzet elemzése, szükség esetén beavatkozás, jelzés a műszakvezetőnek, termelésvezetőnek.

Elvárások:

  • Műszaki középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Nehézgépkezelői jogosítvány előnyt jelent
Hirdetés kezdete:  2021.04.03.
Hely:

Székesfehérvár, HU

Szervezet:  Components 74 Shift C
Üzleti terület:  Extruded Solutions(EXSO)
Jogi személy:  Hydro Extrusion Hungary Kft
Foglalkoztatás formája:  Állandó foglalkoztatott