Elektromos karbantartó

Szeretne valódi hatást gyakorolni? Több mint egy évszázada munkatársaink jelentik a hajtóerőt a világ legsürgetőbb problémáinak megoldásában – és reméljük, hogy Ön is részt vesz majd a következő század kihívásaiban. Függetlenül attól, hogy az egyik létesítményünkben az újrahasznosítás megvalósításán dolgozik, vagy az alumíniumgyártás szén-dioxid-mentesítésére szolgáló megújuló energiafolyamatok biztosításán, munkájával hatással van közös célunkra, hogy iparágainkat és a világot zöldebbé tegyük.

A Hydro Extrusions a világ egyik vezetője alumíniumextrudálási üzletágban, 40 országban mintegy 100 gyártóüzemmel rendelkezik, és 20 ezer embert foglalkoztat. A helyi szakértelem, a globális hálózat és a páratlan F+K képességek egyedülálló kombinációjával a szabványos profiloktól kezdve a magas szintű fejlesztésig és gyártásig szinte mindent kínálunk számos iparág számára.

A Hydro a természeti erőforrásokat 1905 óta alakítja minőségi termékekké egyének és vállalkozások számára, elsődleges szempontként kezelve a jó és biztonságos munkahelyek megteremtését 30 ezer alkalmazott számára több mint 140 helyszínen.

A Hydro elkötelezett amellett, hogy vezető szerepet vállaljon a fenntartható jövő alakításában, ezáltal élhetőbb társadalmat hozzon létre a természeti erőforrások kihasználásával, hogy termékeket és megoldásokat fejlesszen a meghatározó iparágak számára, és mindezt innovatív és hatékony módszerekkel.

A feladatokról:

  • Villamos karbantartási, javítási tevékenység ellátása, üzemzavar elhárítás
  • Javító intézkedések kezdeményezése, javaslattétel tartalékalkatrész és szerszám beszerzésre
  • Gépész kollégákkal együttműködve egyszerű kiegészítő munkák elvégzése a jogszabályok, a szabványok és a képzése által szabott kereteken belül
  • Karbantartási feladatok jelentése, kisebb fejlesztési feladatok ellátása

Amit elvárunk:

  • Szakirányú szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség
  • 5+2 háromműszakos munkarend (később 12 órás kétműszakos, folyamatos munkarend) vállalása
  • Villamos rajzolvasási jártasság

Előnyként értékeljük:

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Automatizálási és PLC ismeretek
  • Hidraulika, pneumatika jártasság

Amit kínálunk:

  • Munkatapasztalathoz igazodó bérsávok
  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria
  • Negyedéves jutalom
  • Karácsonyi juttatás
  • Egészségbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Ingyenes céges buszjáratok

Emellett támogatjuk szakmai fejlődésedet és biztonságos munkakörnyezettel várunk!

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.

A Hydro új és izgalmas irányba halad. Különböző szempontokat alapján oldjuk meg feladatainkat és teljesítjük ügyfeleink igényeit. A három alapértékünkre – az odafigyelésre, a bátorságra és az együttműködésre – építve célunk egy olyan kiválóan teljesítő és fenntartható munkakörnyezet kialakítása, amely a különbségeink elfogadásán alapul. Bátorítunk minden szakképzett jelentkezőt, hogy jelentkezzen a pozícióra.

További információkért kérjük, keresd kollégánkat:

Csorba Mónika  06-30-117-7139   monika.csorba@hydro.com

A munkahely, ahol a munkavállaló számít.
Ebben a küldetésben a siker kulcsa a kollegiális környezet ösztönzése, ahol a különbözőségünket a legnagyobb versenyelőnyünkként ismerjük el. A sokszínű nézőpontok erősebbé tesznek bennünket.  Globális sokszínűségi, befogadási és összetartási programunk lehetővé teszi számunkra, hogy olyan kiváló teljesítményű és befogadó munkahelyet teremtsünk, ahol mindenki munkáját értékeljük.

Minden karrier egyedi. Arra törekszünk, hogy biztosítsuk Önnek a támogatást, amellyel elérhető a teljes potenciálját. Globális hálózatunk, befogadó kultúránk és élvonalbeli technológiánk segítségével olyan karriert építhet, amely megfelel erősségeinek és szenvedélyeinek.

Csatlakozzon a több mint 30 000 emberből álló globális közösségünkhöz, amely 40 országban van jelen, és amelyet az odafigyelés, a bátorság és az együttműködés értékei egyesítenek. A Hydro-nál fontos iparágakban van lehetősége változást elérni.

Kattints ide, hogy felfelfedezd a világunkat és működésünket

Hirdetés kezdete:  2024. ápr. 26.
Hely:

Székesfehérvár, HU

Szervezet:  Shift A
Üzleti terület:  Hydro Extrusions(EXSO)
Jogi személy:  Hydro Extrusion Hungary kft.
Foglalkoztatás formája:  Állandó foglalkoztatott