Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Fenntartható jövőt szeretne alakítani?

Mi, a Hydro, 30 ezer ember globális családja vagyunk, az alumínium, a fém-újrahasznosítás, az energia és a megújuló energiaforrások piaci szegmenseinek széles skálájában való jelenlétünkkel egyedülálló tudást és hozzáértést kínálunk.

Büszkék vagyunk a történelmünkre, és elkötelezettek vagyunk amellett, hogy a természeti erőforrások innovatív termékek és megoldások fejlesztésével vezető szerepet vállaljunk a fenntartható jövő alakításában. Ennek során őszintén hisszük, hogy a haladásban az Emberiség a legfontosabb tényező.

Kattints ide, hogy felfelfedezd a világunkat és működésünket

Gépész projekt mérnök

A HYDRO Extrusion Hungary Kft üzemeiben működő termelő berendezések mérnöki támogatása és fejlesztése az üzleti célok megvalósítása érdekében.

A gépekkel, eszközökkel kapcsolatban fellépő problémák elemzése, megoldása.

Felel azért, hogy a rábízott projektek specifikáció szerinti műszaki tartalommal, a terveztett ütemterv szerint a pénzügyi kereten belül megvalósulnak.

Fő feladatok

  • Termelésben működő berendezések, rendszerek, fejlesztése
  • Karbantartás mérnöki támogatása
  • Együttműködik a társ szervezetekkel beruházásii projektek előkészítésében, megvalósításában
  • Részvétel a hosszú-, közép- és rövidtávú, fejlesztési tervek kidolgozásában
  • Projektek specifikálása, vezetése az érintett területeket bevonva
  • Prezentációk készítése a projekt jóváhagyáshoz, project jóváhagyó dokumentum előkészítése
  • Hydro projekt management módszerek alkalmazása
  • Műszaki tárgyalások vezetése
  • Rendszeres projekt nyomon követő megbeszéléseken részvétel
  • Projekt megvalósulási jelentés készítése
  • Projekt dokumentáció elkészítése
  • A vállalkozók irányítása a projekt megvalósításakor
  • Egyszemélyű kapcsolattartó a rábízott projektekben

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Microsoft Office ismeret
  • Beruházási projekt vezetésben szerzett gyakorlat
  • Jó műszaki angol nyelvtudás.
  • Jó kommunikációs, prezentációs készségek.
  • Képesség csapat és egyéni munkavégzésre.
  • Kreativitás, nyitottság az újdonságokra.
  • Jártasság a tudásátadási módszerekben.
  • Analitkus gondolkodás.
  • Minimum 5 év hasonló pozícióban szerzett ipari tapasztalat

Hirdetés kezdete:  2021.11.11.
Hely:

Székesfehérvár, HU

Szervezet:  Szekesfehervar
Üzleti terület:  Hydro Extrusions(EXSO)
Jogi személy:  Hydro Extrusion Hungary Kft
Foglalkoztatás formája:  Állandó foglalkoztatott