Betöltés...
Állásajánlat megosztása
Szívesen hozzátenne és formálná a történetünket személyiségével, szakértelmével és ambíciójával? A Hydro egy 35 000 főt foglalkoztató, globális család, amely kitermeli, előállítja, formálja és újrahasznosítja a világ legrugalmasabb és legfenntarthatóbb fémét, az innováció és felhasználási módok végtelen tárháza révén. Ide kattintva többet is megtudhat a Hydro cégről és műveleteinkről.

Gépkezelő

A feladatról:

  • Alumínium termékek szállítása, gyártása és csomagolása utasítások alapján.
  • Termeléstámogató feladatok ellátása.
  • Ellenőrző mérések elvégzése és dokumentálása.

Amit várunk:

  • 8 általános
  • Minimum 1 év termelési vagy megmunkálási területen szerzett tapasztalat
  • Három (5+2) és folyamatos (6+2) műszak vállalása.
  • Targonca és darus jogosítvány előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Dinamikus karrierépítési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria
  • Karácsonyi juttatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár lehetősége
  • Egészségbiztosítás
  • Biztonságos munkakörnyezet

Hirdetés kezdete:
Hely:

Székesfehérvár, HU

Szervezet:  Components 74 Shift A
Üzleti terület:  Extruded Solutions(EXSO)
Jogi személy:  Hydro Extrusion Hungary Kft
Foglalkoztatás formája:  Állandó foglalkoztatott