Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Fenntartható jövőt szeretne alakítani?

Mi, a Hydro, 30 ezer ember globális családja vagyunk, az alumínium, a fém-újrahasznosítás, az energia és a megújuló energiaforrások piaci szegmenseinek széles skálájában való jelenlétünkkel egyedülálló tudást és hozzáértést kínálunk.

Büszkék vagyunk a történelmünkre, és elkötelezettek vagyunk amellett, hogy a természeti erőforrások innovatív termékek és megoldások fejlesztésével vezető szerepet vállaljunk a fenntartható jövő alakításában. Ennek során őszintén hisszük, hogy a haladásban az Emberiség a legfontosabb tényező.

Kattints ide, hogy felfelfedezd a világunkat és működésünket

Karbantartási csoportvezető

Feladatok:

  • A területéhez tartozó gépek, berendezések rendelkezésre állásának és megbízható működésének biztosítása
  • Berendezések állapotfelmérése és az állapotok nyomon követese.
  • Karbantartási feladatok előkészítése a megelőző karbantartási intézkedések irányítása, végrehajtása.
  • Operatív karbantartó csoport hatékony irányítása:
    • Létszámgazdálkodás ( üzemzavar elhárításra, vészhelyzetekre, előkészítési munkákra, tervszerű javításokra )
    • Szakmai irányítás és támogatás
    • Műhelyrend fenntartatása
  • Operatív karbantartással megbízott külső céges dolgozók munkájának koordinálása és felügyelete
  • Villamos energiarendszer éves nagyjavításának előkészítése - javítási tervek, létszámterv, alkatrész igények összeállítása – javítási feladatok ütemezése, irányítása
  • Időszakos villamos felülvizsgálatok nyomon követése, ütemezése, végrehajtás irányítása.

Amit várunk:

  • Villamosmérnöki felsőfokú végzettség
  • Vezetőként szerzett minimum 3 év releváns tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete előnyt jelent
Hirdetés kezdete:  2021.09.15.
Hely:

Székesfehérvár, HU

Szervezet:  Operative Maintenance
Üzleti terület:  Extruded Solutions(EXSO)
Jogi személy:  Hydro Extrusion Hungary Kft
Foglalkoztatás formája:  Állandó foglalkoztatott