Loading...
Do you want to shape our story with your personality, expertise and ambitions? At Hydro we are a global family of 35 000 people that extract, produce, shape and reuse the world’s most flexible and sustainable metal into infinite innovations and applications. Click here if you would like to read more about Hydro and our operations.

Packaging Material Coordinator

A feladatról:

  • Components gyáregység teljes körű csomagolóanyag ellátása
  • Információáramlás optimalizálása a termeléstervezés, termelés,  a desk sales, vevők, beszállítók között.
  • Belső logisztikai projektekben való részvétel
  • Raktározási, szervezési feladatok
  • Költség kontroll
  • Logisztikai-raktározási szabványok kialakítása, ellenőrzése
  • Raktározási folyamatok koordinálás

Amit várunk:

  • Legalább középfokú végzettség és termelési területen vagy hasonló munkakörben szerzett min. 1-3 év tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség előny
  • Angol nyelv ismerete kommunikációs szinten
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Dinamikus karrierépítési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria
  • Karácsonyi juttatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár lehetősége
  • Egészségbiztosítás
  • Biztonságos munkakörnyezet

Posted on:  Jan 8, 2021
Location:

Székesfehérvár, HU

Department:  Production Planning (Components)
Business Area:  Extruded Solutions(EXSO)
Legal Entity:  Hydro Extrusion Hungary Kft
Job Type:  Permanent