Loading...
Do you want to shape our story with your personality, expertise and ambitions? At Hydro we are a global family of 35 000 people that extract, produce, shape and reuse the world’s most flexible and sustainable metal into infinite innovations and applications. Click here if you would like to read more about Hydro and our operations.

Quality Engineer

Fő feladatok:

  • Vevői reklamációk kezelése, dokumentálása, elemzés
  • A meglévő folyamatok fejlesztése, új technikák alkalmazásba vétele
  • Gyártósori selejtelemzés és a selejtarány csökkentése
  • Különböző minőségi adatok összegyűjtése, kiértékelése, elemzése, jelentések készítése, javítóintézkedések kezdeményezése
  • Aktív közreműködés a szervezet minőségirányítási rendszerének fejlesztésében a vonatkozó minőségügyi szabványok szerinti működés biztosításában
  • Korszerű vizsgálati, elemzési módszerek, technikák, ismerete, alkalmazása
  • Minőségügyi dokumentumok készítése
  • Részvétel a belső minőségügyi felülvizsgálatokban
  • Részvétel a vevői reklamációk kivizsgálásában, a vevők látogatása minőségi problémák egyeztetetése céljából
  • Minőséggel kapcsolatos oktatások kidolgozása, megtartása
  • A területekre vonatkozó minőségügyi szabályok ismeretében, azok betartásának ellenőrzése
  • A vevői követelmények figyelembe vételének biztosítása az APQP folyamat során, beleértve a megkülönböztetett jellemzők kiválasztása

Ismeret, jártasság, gyakorlat:

  • Felsőfokú végzettség vagy legalább 3 éves hasonló területen szerzett gyakorlat
  • A minőségirányítási rendszerek ismerete
  • Számítógép, valamint az MS Office szoftverek kezelésének ismerete
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
Posted on:
Location:

Székesfehérvár, HU

Department:  Production Quality Team
Business Area:  Extruded Solutions(EXSO)
Legal Entity:  Hydro Extrusion Hungary Kft
Job Type:  Permanent