Do you want to shape our story with your personality, expertise and ambitions? At Hydro we are a global family of 30 000 people that extract, produce, shape and reuse the world’s most flexible and sustainable metal into infinite innovations and applications. Click here if you would like to read more about Hydro and our operations.

Minőségbiztosítási mérnök

A Hydro Extrusions a világ egyik vezetője alumíniumextrudálási üzletágban, 40 országban mintegy 100 gyártóüzemmel rendelkezik, és 20 ezer embert foglalkoztat. A helyi szakértelem, a globális hálózat és a páratlan F+K képességek egyedülálló kombinációjával a szabványos profiloktól kezdve a magas szintű fejlesztésig és gyártásig szinte mindent kínálunk számos iparág számára.

A Hydro a természeti erőforrásokat 1905 óta alakítja minőségi termékekké egyének és vállalkozások számára, elsődleges szempontként kezelve a jó és biztonságos munkahelyek megteremtését 30 ezer alkalmazott számára több mint 140 helyszínen.

A Hydro elkötelezett amellett, hogy vezető szerepet vállaljon a fenntartható jövő alakításában, ezáltal élhetőbb társadalmat hozzon létre a természeti erőforrások kihasználásával, hogy termékeket és megoldásokat fejlesszen a meghatározó iparágak számára, és mindezt innovatív és hatékony módszerekkel.

A feladatokról:

  • A meglévő folyamatok fejlesztése, új technikák alkalmazásba vétele
  • Gyártósori selejtelemzés és a selejtarány csökkentése
  • Különböző minőségi adatok összegyűjtése, kiértékelése, elemzése, jelentések készítése, javítóintézkedések kezdeményezése
  • Aktív közreműködés a szervezet minőségirányítási rendszerének fejlesztésében a vonatkozó minőségügyi szabványok szerinti működés biztosításában
  • Korszerű vizsgálati, elemzési módszerek, technikák, ismerete, alkalmazása
  • Minőségügyi dokumentumok készítése
  • Részvétel a belső minőségügyi felülvizsgálatokban
  • Részvétel a vevői reklamációk kivizsgálásában, a vevők látogatása minőségi problémák egyeztetetése céljából
  • Minőséggel kapcsolatos oktatások kidolgozása, megtartása
  • A területekre vonatkozó minőségügyi szabályok ismeretében, azok betartásának ellenőrzése
  • A vevői követelmények figyelembevételének biztosítása az APQP folyamat során, beleértve a megkülönböztetett jellemzők kiválasztását

Amit elvárunk:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Felsőfokú minőségügyi szakmai képesítés
  • A minőségirányítási rendszerek ismerete
  • Számítógép, valamint az MS Office szoftverek kezelésének ismerete
  • Angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Támogatjuk a szakmai fejlődést
  • Munkatapasztalathoz igazodó bérsávok
  • 13. havi fizetés és cafeteria
  • Karácsonyi juttatás
  • Negyedéves jutalom
  • Egészségbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Biztonságos munkakörnyezet

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ha bármilyen kérdése van, vegye fel a kapcsolatot:

anita.ghh.kovacs@hydro.com

Posted on:  04-Jun-2022
Location:

Székesfehérvár, HU

Department:  Customer Quality
Business Area:  Hydro Extrusions(EXSO)
Legal Entity:  Hydro Extrusion Hungary kft.
Job Type:  Permanent