Ładowanie...

Chcesz włączyć się w kształtowanie zrównoważonej przyszłości?

Jesteśmy Hydro, globalną rodziną 34 000 osób, obecnych w wielu segmentach rynków aluminium, energetycznego, recyklingu metali, akumulatorów oraz odnawialnych źródeł energii, oferująca unikalną bazę wiedzy i kompetencji.

Szczycimy się swoją historią i pilnie wywiązujemy się z postanowienia, by kształtować zrównoważoną przyszłość, przetwarzając surowce naturalne w prawdziwie innowacyjne produkty i rozwiązania. Mamy przy tym głębokie przekonanie, że czynnikiem w największej mierze decydującym o zmianie na lepsze są nasi Ludzie.

Kliknij tutaj — poznaj nasz świat i zobacz, jak bije serce naszej działalności

Kontroler finansowy

Hydro Extrusions jest światowym liderem w sektorze wyciskanych wyrobów aluminiowych: liczy około 100 zakładów produkcyjnych w 40 krajach, zatrudniających 20 000 osób. Unikalne połączenie lokalnej specjalizacji, globalnej sieci oraz niezrównanych zdolności badawczo-rozwojowych pozwala nam oferować na potrzeby większości branż zarówno profile standardowe, jak i zaawansowanej obróbki mechanicznej i powierzchniowej tak, aby spełnić określone zastosowaniem wymagania.

dla człowieka i społeczeństwa.

Od 1905 roku Hydro przetwarza surowce naturalne w wartościowe produkty dla społeczeństw i dla przedsiębiorstw — koncentrujemy się przy tym, aby zapewnić dobre, bezpieczne środowisko pracy dla 34 000 pracowników ponad 140 naszych zakładów.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przygotowywanie comiesięcznych raportów finansowych na potrzeby grupy,
  • przygotowywanie raportów do potrzeb zarządczych,
  • konsultacje, doradztwo i bezpośrednie wsparcie menedżerów w realizacji celów biznesowych,
  • kontrolowanie przepływu materiałów i surowców,
  • analizowanie i kontrola stanów i wyceny pozycji magazynowych,
  • przygotowywanie i kontrola realizacji budżetu,
  • kontroling kosztów i wydatków inwestycyjnych,
  • wykonywanie innych zadań z zakresu kontrolingu finansowego i produkcyjnego.

Wymagania:
  • wykształcenia kierunkowego,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku-  firma produkcyjna,
  • zaawansowanej znajomości MS Excel, znajomości systemu AX Dynamics, SAP lub innego systemu klasy ERP,
  • znajomości międzynarodowych standardów raportowania finansowego,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację, z uwzględnieniem terminologii finansowej,
  • gotowości do odbywania podróży służbowych, prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • pracę odpowiedzialną pełną wyzwań  a jednocześnie dającą wielką satysfakcję,
  • dużej samodzielności w tworzeniu koncepcji i rozwiązań kontrolingowych,
  • możliwość częściowo pracy zdalnej według ustaleń z przełożonym,
  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole,
  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta MyBenefit)
  • możliwość przystąpienia do grup sportowych,
  • dostęp do różnych narzędzi lerningowych,
  • wpływ na organizację pracy własnej:  tempo i styl pracy.

Różnorodność zwiększa naszą zdolność do działania zgodnie z The Hydro Way. Dlatego wszystkie aplikacje będą rozpatrywane pod kątem równej przydatności. Prosimy o składanie podań online w ONE miejscu, załączając swoje CV i opcjonalnie list motywacyjny, do dnia. 31.07.2021

Jeśli masz jakieś pytania, prosimy o kontakt:
Marta Ganske:
Marta.Ganske@hydro.com

Opublikowano na:  2021-07-07
Lokalizacja:

Trzcianka, PL, 64-890

Dział:  Finance
Obszar biznesowy:  Extruded Solutions(EXSO)
Jednostka prawna:  Hydro Extrusion Poland Sp. z o o.