Chcesz włączyć się w kształtowanie zrównoważonej przyszłości?

Jesteśmy Hydro — globalną rodziną 30 000 osób obecnych w rozmaitych segmentach rynków aluminium i recyklingu metali oraz energetyki i źródeł odnawialnych. Oferujemy unikalną bazę wiedzy i kompetencji.

Szczycimy się swoją historią i pilnie wywiązujemy się z postanowienia, by kształtować zrównoważoną przyszłość, przetwarzając surowce naturalne w prawdziwie innowacyjne produkty i rozwiązania. Mamy przy tym głębokie przekonanie, że czynnikiem w największej mierze decydującym o zmianie na lepsze są nasi Ludzie.

Kliknij tutaj — poznaj nasz świat i zobacz, jak bije serce naszej działalności

Stażysta / Praktykant dział techniczny

Hydro Extrusions jest światowym liderem w sektorze wyciskanych wyrobów aluminiowych: liczy około 100 zakładów produkcyjnych w 40 krajach, zatrudniających 20 000 osób. Unikalne połączenie lokalnej specjalizacji, globalnej sieci oraz niezrównanych zdolności badawczo-rozwojowych pozwala nam oferować na potrzeby większości branż zarówno profile standardowe, jak i zaawansowanej obróbki mechanicznej i powierzchniowej tak, aby spełnić określone zastosowaniem wymagania.

dla człowieka i społeczeństwa.

Od 1905 roku Hydro przetwarza surowce naturalne w wartościowe produkty dla społeczeństw i dla przedsiębiorstw — koncentrujemy się przy tym, aby zapewnić dobre, bezpieczne środowisko pracy dla 30 000 pracowników ponad 140 naszych zakładów.

Hydro jest liderem zorientowanym na rozwój zrównoważonej przyszłości — przetwarzamy surowce naturalne w produkty i rozwiązania za pomocą innowacyjnych i wydajnych technologii.

Ogrom możliwości dla studentów, absolwentów I profesjonalistów. Kultura uczenia się pełna wyzwań, odpowiedzialnych zadań i różnorodności. Przyjazne środowisko pracy w gronie profesjonalistów. Budując przemysł, który ma znaczenie, bierzemy pod uwagę różne perspektywy – po to, aby kreować zrównoważoną przyszłość. Pracując z nami, jesteś częścią większej historii. Historii, którą Ty sam kształtujesz.

Podczas stażu praktyki u nas:

- zastosujesz wiedzę dotyczącą przeróbki plastycznej metali

- poznasz sposoby kontroli jakości w trakcie procesu wyciskania aluminium

- poznasz metody analizy danych produkcyjnych

- weźmiesz udział w kontroli pieców do starzenia wg CQI9

- będziesz uczestniczył w kontroli/pomiarach parametrów technologicznych/centryczności

- poznasz narzędzia i metody ciągłego doskonalenia procesu produkcji

Wystarczy:

-znać metrologię lub mieć otwartą głowę by uczyć się nowych tematów

-umieć czytać rysunek techniczny

-posługiwać się językiem angielskim pozwalającym na swobodną komunikację

-chcieć kształtować się w Hydro.

Różnorodność zwiększa naszą zdolność do działania zgodnie z The Hydro Way. Dlatego wszystkie aplikacje będą rozpatrywane pod kątem równej przydatności. Prosimy o składanie podań online w ONE miejscu, załączając swoje CV i opcjonalnie list motywacyjny, do dnia. 30.06.2022

Jeśli masz jakieś pytania, prosimy o kontakt:
Ewelina Kozlowska:
Ewelina.Kozlowska@hydro.com

Opublikowano na:  2022-05-12
Lokalizacja:

Trzcianka, PL, 64-890

Dział:  Die Manufacturing
Obszar biznesowy:  Hydro Extrusions(EXSO)
Jednostka prawna:  Hydro Extrusion Poland Sp. z.o.o.