Štampuotojas (-a) derintojas (-a)

Apie mus:

UAB Hydro Extrusion Lithuania yra Norvegijos kapitalo įmonė, užsiimanti aliuminio profilių mechaniniu apdirbimu ir surinkimu. Hydro - vienintelė visiškai universali pasaulinės aliuminio pramonės įmonė valdanti procesus nuo pirminio aliuminio gavybos iki aliuminio sprendimų.

Darbo pobūdis:

  • Ekscentrinių presų paruošimas darbui;
  • Štampų derinimas ir reguliavimas;
  • Vizualinė ir metrologinė gaminių patikra;
  • Štampuojamų detalių matmenų ir kokybės patikra;
  • Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas.
  • Darbo laikas: I-V, savaitgaliai laisvi, 3 pamainos (1 pamaina 6:00-14:30, 2 pamaina 14:00-22:30, 3 pamaina 22:00-06:30).

Reikalavimai:

  • Panaši darbo patirtis;
  • Metalo detalių brėžinių skaitymas;
  • Mokėjimas naudotis slankmačių bei gilmačiu;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Atsakingumas;
  • Kruopštumas.

Moki derinti štampus ir skaityti metalo detalių brėžinius? Tuomet pasikalbam: +37061064918 (Greta)

Mes jums siūlome:

  • Vasaros sporto šventę visai šeimai;
  • Naujametinis renginį;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų tiek darbe, tiek ne darbo metu;
  • Sporto ir/ar kineziterapijos paslaugų kompensaciją;
  • Dovanas asmeninių švenčių ir jubiliejų proga;
  • Galimybę kelti kvalifikaciją ir mokytis;
  • Atlyginimo kėlimą, augant darbiniams įgūdžiams;
  • Įmonės kultūrą, kurioje svarbus rūpestingumas ir bendradarbiavimas bei kitas įmonės siūlomos naudas.

Kontaktai:

personalas@hydro.com

Hiring manager Arvydas Gailiūnas

Position Gamybos meistras

Email: email address arvydas.gailiunas@hydro.com

HR responsible Greta Žurauskė

Position Personalo vadybininkė

Email: email address greta.zurauske@hydro.com

Posted on:  Jun 3, 2022
Location:

Kaunas, LT

Department:  Locksmith & Packing
Business Area:  Hydro Extrusions(EXSO)
Legal Entity:  Hydro Extrusion Lithuania UAB
Job Type:  Permanent