CNC Operatorius (-ė)

UAB Hydro Extrusion Lithuania yra Norvegijos kapitalo įmonė, užsiimanti aliuminio profilių mechaniniu apdirbimu, surinkimu, prekyba. Hydro - vienintelė visiškai universali pasaulinės aliuminio pramonės įmonė valdanti procesus nuo pirminio aliuminio gavybos iki aliuminio sprendimų.

Darbo pobūdis:

  • Detalių gamyba su CNC frezavimo staklėmis (3-5 ašys);
  • Serijinė ir mažaserijinė gamyba;
  • Staklių derinimas, įrankių parinkimas pagal numatytą technologiją;
  • CNC programos, režimų koregavimas esant nukrypimams nuo brėžinio reikalavimų;
  • Darbas slenkančiu suminiu grafiku po 8 arba 12 val. (kai 3 dienas dirbama 7-19 val, 3 dienos laisvos, 3 naktys 19-7 val, 3 laisvos ir t.t.

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis dirbant su CNC frezavimo staklėmis;
  • Geros lietuvių kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Techninės dokumentacijos skaitymas (brėžiniai);
  • Atsakingumas, sugebėjimas greitai įsisavinti informaciją;
  • Metalo apdirbimo technologijos išmanymas;
  • Atidumas atliekamam darbui, kruopštumas.

Mes jums siūlome:

  • Nuolatinį darbą sėkmingoje tarptautinėje gamybinėje įmonėje;
  • Galimybę kelti kvalifikaciją ir mokytis;
  • Atlyginimo kėlimą, augant darbiniams įgūdžiams;
  • Įmonės kultūrą, kurioje svarbus rūpestingumas ir bendradarbiavimas;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą.

Siūlomas darbo užmokestis: 1200-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių.

Atlyginimas priklauso nuo patirties ir kompetencijos bei kyla pagal įmonės darbo apmokėjimo nuostatus.

HR responsible: Greta Žurauskė

Position: Personalo vadybininkė

Email: personalas@hydro.com

Mobile: +370 610 64918

Posted on:  24-Sep-2022
Location:

Kaunas, LT

Department:  CNC
Business Area:  Extruded Solutions(EXSO)
Legal Entity:  Hydro Extrusion Lithuania UAB
Job Type:  Permanent