Metalo apdirbimo įrengimų operatorius (-ė)

UAB Hydro Extrusion Lithuania yra Norvegijos kapitalo įmonė, užsiimanti aliuminio profilių mechaniniu apdirbimu, surinkimu, prekyba. Hydro - vienintelė visiškai universali pasaulinės aliuminio pramonės įmonė valdanti procesus nuo pirminio aliuminio gavybos iki aliuminio sprendimų.

Darbo pobūdis:

  • Aliuminio detalių gamyba spec. metalo apdirbimo įrengimais (pjovimas, štampavimas, lenkimas, kt.);
  • Detalių apdirbimas pagal nustatytas technologijas;

Darbo laikas: I-V, savaitgaliai laisvi. 1 pamaina 06:00-14:30, 2 pamaina 14:00-22:30, 3 pamaina 22:00-06:30.

Tel. pasiteiravimui: +370 610 64918 (Greta).

Reikalavimai:

  • Atsakingumas ir sugebėjimas savarankiškai atlikti pavestą darbą iki galo;
  • Patirtis dirbant su metalo apdirbimo įrengimais (privalumas)
  • Brėžinių skaitymo pagrindai
  • Atidumas atliekamam darbui, kruopštumas
  • Noras mokytis ir tobulėti

Mes jums siūlome:

  • Nuolatinį darbą sėkmingoje tarptautinėje gamybinėje įmonėje
  • Galimybę kelti kvalifikaciją ir mokytis
  • Atlyginimo kėlimą, augant darbiniams įgūdžiams
  • Įmonės kultūrą, kurioje svarbus rūpestingumas ir bendradarbiavimas
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą

Siūlomas darbo užmokestis: 1040-1593 €/mėn. neatskaičius mokesčių.

Atlyginimas priklauso nuo patirties ir kompetencijos bei kyla pagal įmonės darbo apmokėjimo nuostatus.

HR responsible: Greta Žurauskė

Position: Personalo vadybininkė

Email: personalas@hydro.com

Mobile: +370 610 64918

Posted on:  20-May-2022
Location:

Kaunas, LT

Department:  Locksmith & Packing
Business Area:  Extruded Solutions(EXSO)
Legal Entity:  Hydro Extrusion Lithuania UAB
Job Type:  Permanent